;

O nas

Gdzie działamy?

Aston wynajem - wypożyczalnia samochodów osobowych Dębica powstała w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe usługi w zakresie wynajmu samochodów na krótkie i długie terminy na terenie Polski południowo-wschodniej. Zasięg naszych usług obejmuje takie miasta jak Kraków, Tarnów, Dębica, Rzeszów i wiele innych okolicznych miejscowości. Oferujemy także wynajem samochodów na trasach lotnisko-centrum w Krakowie (Balice) oraz Rzeszowie (Jasionka). Nasza oferta adresowana jest zarówno do klientów prywatnych jak i do firm.

 

Co oferujemy?

Do dyspozycji klientów oddajemy samochody osobowe znanych i cenionych marek w konkurencyjnych cenach, które podstawiamy w wybrane miejsce w dogodnym dla klienta terminie. Zapewniamy pełne ubezpieczenie samochodów oraz kompleksową opiekę serwisową na cały okres wynajmu, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo naszych klientów. Posiadamy atrakcyjne warunki wynajmu, a chcąc sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy przydatne w aucie wyposażenie takie jak fotelik dziecięcy, nawigacja samochodowa, mocowanie do roweru oraz telefon całkowicie gratis!

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dzięki pasji do motoryzacji oraz wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy profesjonalną, solidną i w pełni satysfakcjonującą obsługę. Konkurencyjne ceny, atrakcyjne warunki wynajmu, komfort i bezpieczeństwo jazdy naszymi samochodami sprawiają, że klienci z chęcią do nas wracają by ponownie skorzystać z naszych usług.