Najczęściej zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów

Odpowiemy na wszystkie pytania i niejasności

Odpowiemy na wszystkie pytania i niejasności

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48500564405 (dla klientów z USA: +1(201)221-6008) lub napisz biuro@astonwynajem.pl

Porozmawiajmy o warunkach wynajmu, terminach, kosztach. Jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe. 

Samochody z automatyczną skrzynią biegów w mieście Dębica, można wynająć odwiedzając nasze biuro na ulicy Kolejowej 29, lub dokonując rezerwacji telefonicznie.

Wynajmując samochód klient musi mieć ukończone 21 lat. W przypadku wynajmu samochodu wyższej klasy musi mieć ukończone 25 lat życia.

Największym zaufaniem klientów cieszą się wypożyczalnie Rentcars, InterFleet oraz AstonWynajem

Wypożyczenie samochodu klasy ekonomicznej w mieście Dębica wynosi średnio 110 zł za dzień. Oferta dotyczy małych miejskich aut klasy A oraz B. Przy wynajmie powyżej 21 dni koszt wynosi od 69 zł za dobę.

Koszt wypożyczenia samochodu w mieście Dębica na miesiąc wynosi średnio 1700 zł. Ostateczna kwota ustalana jest jednak indywidualnie z klientem.

Koszt wypożyczenia samochodu w mieście Dębica na tydzień wynosi średnio około 700 zł.

Koszt wypożyczenia na weekend samochodu w mieście Dębica wynosi średnio 350 zł. Warto skorzystać z dłuższej rezerwacji w celu obniżenia kosztu wynajmu. Zapraszamy do kontaktu.

Najczęściej wybierane przez klientów auta w mieście Dębica, to małe ekonomiczne Renault Clio, Skoda Fabia oraz Toyota Yaris z automatyczną skrzynią biegów.

Koszt wypożyczenia samochodu w mieście Dębica wynosi średnio 130 zł za dobę. Stawka dobowa uzależniona jest od ilości dni wynajmu oraz klasy samochodu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Aby wypożyczyć i prowadzić samochód z wypożyczalni Aston na terenie Polski, obywatele USA powinni posiadać międzynarodowe ( International Driving Permit - IDP ) lub polskie prawo jazdy. Amerykanie mogą korzystać z międzynarodowego prawa jazdy przez 6 mc.

Najemcą samochodu i osobą uprawnioną do kierowania może zostać osoba, która ukończyła 21 lub 25 lat, posiada ważny dowód osobisty (w przypadku obcokrajowca - ważny paszport) oraz od co najmniej roku posiada ważne i honorowane na terytorium RP prawo jazdy.

W ofercie naszej wypożyczalni można znaleźć auta z automatyczną jak i manualną skrzynią biegów. Posiadamy samochody rodzinne, jak i miejskie auta o mniejszych gabarytach, co doskonale sprawdza się w zatłoczonych aglomeracjach.

Oferujemy bez dodatkowych opłat: fotelik dziecięcy, bezprzewodowy internet, GPS, telefon.

Siedziba firmy mieści się w Dębicy, ale nasze samochody można odebrać na lotnisku Rzeszów-Jasionka, Kraków-Balice, a także Katowicach, Kielcach, Lublinie i Warszawie.