Klienci z Polski
Klienci z USA

Wypożyczanie samochodów - dlaczego warto?

Współczesny rytm życia zmusza nas wszystkich do częstego korzystania z pojazdów. Samochód już dawno przestał być towarem luksusowym, dziś jest nam niezbędny do pracy, wypoczynku oraz załatwiania szeregu spraw.

Wypożyczanie samochodów - dlaczego warto?

Gdy zawiedzie transport publiczny lub nie ma możliwości zakupu własnego samochodu, na ratunek przychodzi wypożyczalnia samochodów Aston. Dębica jest jednym z tych miast gdzie funkcjonuje wypożyczalnia tego typu. W Aston zawsze dostosujemy ofertę do potrzeb naszych klientów i zapewniamy szybki transport z Dębicy do Krakowa, zwłaszcza na lotnisko w Balicach.

Dlaczego wynajem?
Wynajem samochodu w Dębicy jest czynnością niezwykle prostą i dostępną dla każdego kierowcy. U nas wypożyczasz samochód na krótki okres, więc nie musisz płacić pełnej ceny jego wartości. Zawierasz umowę z naszą firmą i zabierasz samochód tylko na czas, kiedy jest on ci rzeczywiście potrzebny. Klient zobowiązany jest do przestrzegania tylko dwóch zasad: terminowego zatankowania paliwa i prawidłowej obsługi samochodu. Nie ma potrzeby wykonywania napraw, konserwacji i innych nieprzyjemnych czynności. Jeśli skontaktujesz się z firmą Aston, otrzymasz sprawny i czysty samochód, który w pełni spełnia wszystkie kryteria konsumenta.

Możliwość wyboru dowolnego auta
Niekiedy w naszym życiu czy podczas działalności zawodowej pojawia się konieczność skorzystania z pojazdu o nieco innym przeznaczeniu i parametrach niż samochód, który posiadamy. W takim przypadku także najlepszym wyborem jest wynajem samochodów. Dębica to jedno z tych miast, gdzie znajdziesz pojazd na każdą okazję. W Aston do twojej dyspozycji oddajemy pojazdy osobowe, sportowe, luksusowe czy z automatyczną skrzynią biegów. Wynajem samochodu nie oznacza wypełnienia ogromnej ilości formalności. Aby skorzystać z usługi, osoba musi wykonać kilka prostych czynności:

  • Przygotuj niezbędne dokumenty. Lista jest niewielka i ogranicza się do głównych dokumentów.
  • Wybierz naszą firmę, która świadczy usługi wynajmu samochodów. Możesz również skontaktować się z naszymi pracownikami przez Internet, pozostawiając wniosek na oficjalnej stronie internetowej.
  • Wypełnij umowę.
  • Zaczekaj na samochód w miejscu docelowym (z reguły za opłatą) lub odbierz pojazd samodzielnie. Wszystko zależy od decyzji klienta - co jest dla niego wygodniejsze.

Wszelkie wydatki związane z konserwacją, naprawą, umyciem i czyszczeniem wnętrza pokrywa firma. Wreszcie, zawsze masz możliwość zamówienia dodatkowych opcji. Jeśli potrzebujesz bagażnika dachowego, nawigacji lub fotelika dziecięcego, nie musisz go kupować. W zależności od twoich potrzeb – otrzymasz od nas kompletne wyposażenie. Nasza wypożyczalnia samochodów Aston w Dębicy to szeroki wybór nowych samochodów znanych marek, które regularnie przechodzą konserwację i czyszczenie. Ponadto firma zapewnia dostarczenie i zwrot samochodu w dowolnym miejscu i czasie dogodnym dla klienta. W miarę twoich potrzeb możesz też przedłużyć wynajem pojazdu, jeśli w trakcie podróży pojawiły się okoliczności, które wymagają od ciebie mobilności.

Wynajem samochodów już od 69 PLN

Zobacz szczegóły
banner

Szeroki wybór samochodów osobowych

Zobacz szczegóły
banner
Śliedź nasz profil na Facebook'u
aby być na bieżąco informowanym o nowościach
i promocjach w AstonWynajem

Dostępne samochody w Wypożyczalni Aston Dębica

Kia Ceed Diesel AUTOMAT

Miejskie auto z ekonomicznym silnikiem Pięciodrzwiowy ekonomiczny miejski samochód napędzany dieslem. Wygodny...

Zobacz szczegóły

Ford Fiesta

Doskonale sprawdzi się w zatłoczonym mieście Mały zwinny samochód doskonale sprawdzi się na krótkie i d...

Zobacz szczegóły

Kia Ceed AUTOMAT

Zwinny samochód z automatyczną skrzynią Pięciodrzwiowy ekonomiczny miejski samochód napędzany dieslem....

Zobacz szczegóły

Ford Focus Kombi Diesel

Najchętniej wybierany przez rodziny Pięciodrzwiowy kombi z bardzo pojemnym bagażnikiem. Doskonale sprawdzi się na dłu...

Zobacz szczegóły

Ford Focus Kombi AUTOMAT

Najlepiej sprawdza się na dłuższe trasy Samochód doskonale sprawdza się na wyjazdy wakacyjne, komfortowe podr&...

Zobacz szczegóły

Skoda Rapid Diesel

Niezawody miejski samochód Chętnie wybierany przez osoby ceniące sobie komfort jazdy, przestrzeń w samochodzie...

Zobacz szczegóły

Skoda Rapid Diesel

Miejski wygodny samochód Komfortowy samochód rodzinny, doskonale sprawdzi się podczas długich i kr&oacu...

Zobacz szczegóły

Renault Clio Diesel

Miejskie auto z ekonomicznym silnikiem Pięciodrzwiowy ekonomiczny samochód napędzany silnikiem diesla. Na...

Zobacz szczegóły

Skoda Fabia AMBITION

Skoda Fabia AMBITION to dzielny przedstawiciel segmentu aut ekonomicznych. Fabia AMBITION to wysoki komfort jazdy,...

Zobacz szczegóły
arrow
arrow